duch służbyduch maryjnyduch franciszkańskirady Ewangeliczne czytelnia
Siostry moje, nieraz wam mówiłem o tym obowiązku, jaki spadł na nas po tym świętym Ojcu - naśladować Chrystusa tak, jak Go on naśladował i prowadzenia dalej dzieła naprawy Domu Bożego.
(Bł. Honorat)


Duch franciszkański

Zgromadzenie Sióstr Służek należy do wielkiej rodziny franciszkańskiej. Z naszym Serafickim Ojcem z Asyżu chcemy iść przez życie w postawie radości, prostoty, pokoju i dobra.


Odbuduj Mój Kościół

 

 

Chcesz pomóc w realizcji naszego posłannictwa? Możesz włączyć się we wspólnocie modlitewnej SOS ("Sercem Ogarnąć Serce"), aby swoją modlitwą wspomóc nasz apostolat - troskę o lud wiejski, trzeżwość narodu i wewnętrzną wolność od różnorodnych współczesnych uzależnień. Twoja modlitwa będzie cennym darem dla nas i przyczyni się do przemiany świata w duchu Ewangelii.


Sercem Ogarnąć Serce!


chcę się włączyć !!!Radość
w Ukrytym

Marzenie o szczęściu są bliskie każdemu, a szczególnie młodemu człowiekowi. Śpiewasz więc i tęsknisz... Szkoda Ci,że masz tylko jedno serce, bo czujesz, jaka jest walka o nie. A Ty ciągłe czujesz że wszystko to za mało... Dobrze, że jeszcze odczuwasz i nadal nosisz w sobie wielkie pragnienia. To znak, że wyrywasz się z egoistycznej koncentracji na sukcesie i nagrodzie, bo prawdziwa radość to...
radość w Ukrytym

 duch służbyduch maryjnyduch franciszkańskirady Ewangeliczne


Dom Generalny: Mariówka 3, 26-400 PRZYSUCHA tel. (0 48) 675 17 28, sluzki@op.pl